BAHÇE MOBİLYALARI (İZMİR)

Sonunda İzmir'e yaz geldi, merhaba Yaz! Seni bekliyorduk. Tüm yaz eğlencesi için tam zamanında gelen çok sayıda harika bahçe mobilyası var.

Yayla modusan bahçe Yemek Takımı, aile barbeküleri için mükemmel uyum sağlar, masa uzatılabilir ve 6 sandalye içerir. 24” e kadar uzayabilir. Beyaz toz boyalı alüminyum çerçeve, beyaz tekstil sapanlar ve yüksek basınçlı laminat masa tablası ile gelir. Tasarımı, herhangi bir dış mekanda harika görünebilir çünkü uyum sağlayabilir ve onu daha fazla hayata geçirmek için dekorla birleştirilebilir.

Yeni yayla modusan şezlong takımımızla şık bir şekilde dinlenin. 2 adet şezlong ve 1 adet yan sehpadan oluşmaktadır. Siyah toz boyalı alüminyum çerçeve, gri su geçirmez polyester kumaş kaplı minderlerle yapılmıştır. Yan sehpa, siyah toz boyalı çerçeve ve gri taş cam üst ile yuvarlaktır. Bu tasarım çok rahat ve modern, minderlerin sıcak gri rengi, sandalyelerin daha çok plaj havasına sahip olmasını sağlıyor.

İzmir'de orta büyüklükte bir eviniz varsa ve daha fazla balkon veya teras alanınız varsa, yayla modusan dış mekan yemek takımı sizin için doğru seçimdir. Gri su geçirmez tekstil askılı koltuklar ile beyaz toz boyalı alüminyum çerçeve içinde gelir. Poliahşap üstü ve dört sandalyesi olan küçük bir kare masa içerir. Bu tasarım, nötr veya yaz renkleri ile kombinlenebilen ferah bir renge sahiptir.

İzmir'de Veranda alanı olan daha küçük bir eviniz varsa? Endişelenmenize gerek yok, Gulf ayrıca daha küçük alanlara mükemmel şekilde uyan bir bar masası setiyle geliyor. Bar masası ve iki bar sandalyesi içerir. Malzemeler aynı, beyaz toz boyalı alüminyum çerçevedir ve gri su geçirmez tekstil askılı sandalyeler ile bir kaide içerir. Bar masası, polywood üst ve kolçaklarla kare şeklindedir. Her iki takımı da birleştirebilir veya dış mekanınıza sığması için ayrı olarak satın alabilirsiniz.

Küçük ya da büyük İzmir Mobilya Mağazasında tüm dış mekanlarda kullanılabilecek mobilyalar bulunur. Veranda mobilyaları mevsimi, neden bir göz atmıyorsunuz?