İZMİR YAŞAM ALANLARINIZ İÇİN MOBİLYA

Dekor ve/veya aksesuarlar bir odada dikkatinizi çeken ürünlerdir. Bu ürünler aksan koltuklar, sehpa takımları, puflar, tabureler, banklar ve daha fazlası olabilir. Bu ekstra ürünleri tasarımımıza eklememizin bir nedeni var ve tasarımcılar açısından genellikle dekor amaçlıdır.

Biraz ekstra dokunuş eklemek için bir odaya yerleştirilebilecek vurgulu mobilyalar gibi parçalar var. İzmir'de Modusan Yayla mobilya vurgulu oturma grupları çok modern bir görünüme sahiptir, turuncu kadife kumaşla döşenmiştir ve altın ayak kapaklı siyah metal bir çerçeveye sahiptir. Canlı rengi ve benzersiz tasarımı ile bu vurgulu sandalye, alana bir odak noktası eklemek için siyah beyaz bir odada harika görünecek.

Sehpalar, eğlenceli ve ilginç bir tabana ve / veya masa tablasına sahip takımları seçerseniz dekor olarak da kullanılabilir. Bunu yaparken bazayı, kullanmaya karar verdiğiniz koltuk takımınızın veya seksiyonelinizin ayakları ile eşleştirmek her zaman harikadır. Silvan orta sehpa ve sehpa, benzersiz bir taban ve tablanın mükemmel bir örneğidir. Her ikisinin de yuvarlak, beyaz calacatta mermer bir tablası ve paslanmaz çelik bir tabanı var. Kurnaz görünümlü çerçeve öne çıkacak ve oturma odası alanına dekor katacaktır. Gri tonları veya renkli koltuk takımları veya bölmelerle kombinlenebilir.

Küçük bir mobilya parçasının bu kadar sade bir odaya nasıl bu kadar zarif bir dokunuş verebileceğini hiç düşündünüz mü? Osmanlı motifleri, özellikle yeterince çekiciyse, bunu yapmak için harika parçalardır. Osmanlı motifleri vurgulu duvarlar, tuvaletler ve ofis alanları ile harika görünüyor. Spiegel osmanlı mükemmel bir örnektir, dikdörtgen şeklinde gelir ve açık gri kadife kumaşla kaplanmıştır. Üzerindeki tüfler, ona bu kadar çekici ve ilginç bir görünüm kazandırıyor.

Aksesuarlar ve dekor ile bir mekan tasarlamak sizi bir kişi olarak tanımlar. Parçaları kendi lehinize kullanma şekliniz, insanların çekici, modern, geleneksel ve daha pek çok şeyden hoşlanıp hoşlanmadığınızı görmelerini sağlar. Hangi tarz seni tanımlar? Canlı renkler mi yoksa katılar mı? Yaşam alanınıza nasıl aksesuarlar eklersiniz?