İZMİR YATAK ODASI TAKIMLARI

İzmir'de Modern yatak odası mobilya tasarımları her gün değişiyor ve güncelleniyor, şekiller ve genel tasarım bizi yeni bir şeyler denemeye ikna ediyor.

Başlığında daha soyut bir görünüme sahip Chrysler gibi yataklar var. Başlık ve baza üzerinde cilalı paslanmaz çelik vurgular ile gri bağlı deri ile döşenmiştir. Queen ve Eastern King'de mevcuttur, latalar dahildir ve kutu yay gerekli değildir. Eşsiz ve gösterişli bir görünüme sahip olan yatak, eğlenceli renklerle kombinlenerek öne çıkar. Eşleşen komodinler, şifonyer ve sandık ile tüm görünümü tamamlayın. Eşleşen set, cilalı paslanmaz çelik ayaklarla gri parlak bir kaplamaya sahiptir.

Diğer bir seçenek ise Burbank yatak, bu yatak daha modern ve çağdaş bir görünüme sahip. Yatak, siyah metal ayaklı gri deri döşemelidir. Ayrıca hem Queen hem de Eastern King'de mevcuttur. Bu tasarım renk, ahşap veya cam ile harika görünebilir. Yatakta ayrıca metal kulplu ve ayaklı gri deri döşemeli uyumlu komodinler vardı. Tamamen monte edilirler ve iki çekmece içerirler.

Gri tonları seviyorsanız ve modaya uygun çağdaş tasarımları seviyorsanız, Panther tam size göre. Başlık gri polyester kumaşla kaplanmıştır. Gövde siyah dişbudak kaplamadan yapılmıştır. Bu daha temiz ve erkeksi bir görünüm, odanın geri kalanını soğuk tonlarla tutabilir veya biraz pop renklerle ısıtabilirsiniz.

Panther bir set halinde gelir, böylece yatak, iki komidin, şifonyer ve ayna bulunur. Uyumlu parçalar gri akasya kaplama ve siyah dişbudak kaplama çerçeveleme ile yapılmıştır. Siyah masif kauçuk ahşap ayakları vardır.

Yatak odalarımız kişiliğimizi ve kim olduğumuzu tanımlar, sizi hangi tarz tanımlar? Modern misiniz, glam, geleneksel veya çağdaş mısınız?